SP 11 na podium w I Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Informatycznym!

To już fakt!

Nasi uczniowie zasłużyli sobie na wygraną. Ciężką pracą, pomysłowością i zaradnością pozyskali serca jury konkursu

Pełna wersja relacji filmowej https://www.facebook.com/sylwester.dzik.58/videos/253440690577266wraz z opisem.

Finał I Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Informatycznego „Nie moje śmieci, ale moja planeta” w SP6 odbył się w środę 10.05.2023.

To wyjątkowe działanie przyciągnęło uwagę uczniów i opiekunów z wielu głogowskich szkół. Organizatorki konkursu  p. Joanna Radzieja oraz p. Jolanta Piasta osiągnęły założone cele. Wszyscy, którzy odpowiedzieli na apel p. Joanny potwierdzili, że jest to doskonały pomysł na uwrażliwienie ludzi na problematykę dewastacji środowiska, współpracę społeczności lokalnej, aktywizację młodzieży szkolnej, akcję społeczną i ekologiczną w jednym.

Nasi uczniowie zajęli w tym konkursie miejsca na podium. Miło nam poinformować iż trójka ósmoklasistów zajęła I miejsce w kategorii klas 7-8 (Martyna Mikulska, Katarzyna Mikołajewicz, Arkadiusz Cichoń), Maksymilian Pajdzik uplasował się na II pozycji w kategorii klas 4-6, natomiast Aleksandra Maciejewska zdobyła VI miejsce w powiecie.

Organizatorom z SP 6 gratulujemy stworzenia ważnego konkursu o zupełnie nowej jakości.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Opiekun konkursu i koordynator akcji ekologicznych na terenie SP11 p. Sylwia Pajdzik Zapraszamy na pełną wersję relacji filmowej na naszym Facebooku.