„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi…”

Z bólem przyjęliśmy wiadomość, że 23 stycznia 2018 r. po ciężkiej chorobie odszedł od nas nasz wspaniały kolega, uczeń i wychowanek, Michał Kowerczuk. Miał zaledwie 15 lat, gdy zgasł płomień Jego  młodzieńczego życia. To nieodżałowana strata dla wszystkich, którzy Go znali i kochali. Nie znajdujemy słów, by wyrazić smutek i ogromną pustkę, jaką odczuwamy. Michał pozostanie w naszych sercach i pamięci  jako wspaniały przyjaciel, świetny kolega, sympatyczny uczeń, ale przede wszystkim wartościowy młody człowiek.

Drogi, Kochany Michasiu! Dziękujemy losowi, że dane nam było Cię spotkać. I choć krótkie to było spotkanie, wspólnie przeżyte chwile na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
ks. Jan Twardowski

Cała społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie łączy się w żalu z Rodziną naszego zmarłego kolegi. Wyrażamy szczere współczucie i zapewniamy o naszym wsparciu  w tym bolesnym czasie.

W imieniu pogrążonej w żałobie rodziny informujemy, że msza żałobna odprawiona będzie 26 stycznia 2018 r. o godz.11.00 w kaplicy cmentarnej na Brzostowie.