POMOC DLA FRANIA

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Franciszek skończył niedawno roczek i zmaga się ze swoim największym wrogiem, czyli Wrodzoną Łamliwością Kości. Na co dzień mieszka i rehabilituje się w Legnicy. Franek ma na tyle napięty grafik w swoim kalendarzu, że nawet spotkanie z Prezydentem może graniczyć z cudem.

Rodzice starają się pokonywać z Frankiem wszelakie napotkane przeszkody, począwszy od wizyt u rehabilitanta, skończywszy na wykupieniu leków. Każdy niewielki postęp jest dla nich ogromnym sukcesem.

Pierwsze 3 lata życia chłopca mogą być przełomowe dla jego rozwoju fizycznego oraz psychicznego. Oprócz ciągłej kruchości i łamliwości kości, Franek ma problemy z oddychaniem i jedzeniem. To tylko niewielka część wyzwań na drodze chłopca. Dlatego, pomóżmy wspólnie Franciszkowi w tej wędrówce poprzez przynoszenie zakrętek do naszego miejsca nauki i pracy.

Niedawno w naszej szkole rozpoczęła się zbiórka zakrętek dla Franka Zabłotnego, który potrzebuje naszej pomocy, aby móc w przyszłości samodzielnie się poruszać. Pokażmy chłopcu, że może liczyć na nasze wsparcie!:)

Plastikowe krążki są zbierane u logopedy, w bibliotece i na portierni.

O dalszych losach akcji będziemy informować poprzez stronę internetową.

Każda zakrętka jest na wagę złota!

Dziękujemy,

organizatorzy: Anna Hryniewiecka i Ksenia Słowińska.