NOWOROCZNY TURNIEJ TAŃCA

W środę 10 stycznia odbył się Noworoczny Turniej Tańca, któremu, jak przystało na karnawał, oprócz sportowej rywalizacji  towarzyszyła radosna zabawa.  W przerwach turniejowych zmagań  Wiktoria Jagustyn z klasy 7e uczyła kroków zumby, która okazała się dużą atrakcją przede wszystkim dla dzieci z klas pierwszych.
W turnieju brały udział nie tylko dziewczęta, ale również chłopcy. Rywalizacja odbywała się w kilku kategoriach.
W kategorii formacje: III miejsce zajęła „Muzyczna 6”, grupa ,, Super stars ‘’-
II miejsce. Zespół ,, Dance shock ‘’ w składzie: Dominika Patyk, Alicja Szuberska, Julia Szulc, Bartosz Nowak i Franciszek Szczepaniak okazał się najlepszy i zajął I miejsce.
W kategorii duety wyróżniono Wiktorię Stolarz i Wiktorię Żylewicz z klasy 7h.
Bardzo ciekawe, widowiskowe układy taneczne połączone z elementami baletu i gimnastyki artystycznej zaprezentowały dziewczęta w kategorii tańca solowego. III miejsce w tej kategorii zajęła Wiktoria Żylewicz (7h), II miejsce Zosia Libner (7a), natomiast I miejsce wytańczyła Jagoda Drążek z klasy 7c.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych, a rodzicom dziękujemy za liczne przybycie i doping.

Noworoczny Turniej Tańca zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego, panie: Julita Karwecka, Elżbieta Przybysz, Dorota Malinowska –Jagiełło